هزینه های کنگره  شامل موارد زیر می باشد:

الف :حق ثبت نام انجمن شیمی ایران

ب: هزینه های  شرکت در کنگره

ج: هزینه های اسکان و غذا

 

الف: حق ثبت نام انجمن شیمی ایران

نحوه پرداخت حق ثبت نام انجمن شیمی ایران 

شرکت کنندگان  لازم است  حق ثبت نام را طبق جدول ارائه شده به نام انجمن شیمی ایران از طریق درگاه اینترنتی

https://www.ics.ir/Services/detail/2040/

 واریز نمایند و تصویر فیش واریز شده یا (تصویر فیش پرداخت انلاین) را از طریق منو مدیریت هزینه ها بخش بار

گذاری فایل های  پرداخت در وب­سایت  بیست و یکمین کنگره شیمی انجمن شیمی ایران بارگذاری نمایند.

جهت دریافت تاییدیه پرداخت از انجمن شیمی ایران با دبیرخانه انجمن به شماره‌های 02188808066 و 02188908259 تماس حاصل فرمائید. بدیهی است که پس از تایید پرداخت در وب سایت کنگره می‌توانید نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایید.

نکته مهم

اعضای محترم انجمن شیمی ایران تنها در صورت ارائه گواهی معتبر (مبنی بر فعال بودن عضویت خود در انجمن شیمی ایران، امکان استفاده از تخفیف اولیه ثبت نام می باشند.) برای دریافت این گواهی می توانید با انجمن شیمی ایران تماس حاصل نموده و از طریق پست الکترونیک، گواهی عضویت خود را دریافت نمایند. خواهشمند است بر اساس مبالغ فوق که به تایید هیات مدیره انجمن شیمی ایران رسیده است، اقدام فرمایید.

فیش بانکی انجمن با عبارت «مربوط به هزینه های ثبت نام بیست و یکمین  گنکره بین المللی شیمی انجمن شیمی ایران  » ارائه اصل کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و کارت عضویت انجمن شیمی برای اعضای انجمن در روز پذیرش همایش الزامیست. و همچنین همراه داشتن اصل رسید بانکی و کارت شناسایی در روز پذیرش کنگره  الزامیست. این هزینه مستقیما به حساب انجمن شیمی واریز می گردد و حتی افرادی که کارت عضویت انجمن شیمی را دارند ملزم به پرداخت این هزینه جهت ارائه مقاله در این کنگره  می باشند. این هزینه در صورت پذیرش یا عدم پذیرش مقاله غیر قابل استرداد می باشد.

 

ب-هزینه شرکت در کنگره

«بعد از تایید مقالات توسط کمیته داوری کنگره، هزینه های مربوط به کنگره باید از طریق پنل کاربری هر شرکت کننده پرداخت گردد.در پنل کاربری هر شخص امکان انتخاب انواع سرویس اعم از اسکان و رزرو غذا برای هر روز حضور در کنگره امکان پذیر می باشد.
لازم به ذکر است که در صورت پرداخت هزینه ها خارج از بازه زمانی ارائه شده، کمیته کنگره مسولیتی در قبال تامین اسکان برای شرکت کنندگان نخواهد داشت
 
 
شرایط تخفیف در کنگره
  • ثبت نام گروهی

شرکت‌کنندگان محترمی که قصد ثبت نام به صورت گروهی (استاد راهنما به همراه حداقل سه دانشجوی تحت راهنمایی ایشان) در کنگره بین المللی شیمی ایران/ تبریز را دارند، لازم است استاد راهنمای محترم فرم مربوط به ثبت نام گروهی را تکمیل و فرم را به ایمیل کنگره به آدرس

21chemistrycongress@gmail.com ارسال نمایند تا بیست درصد تخفیف در هزینه ثبت نام برای استاد و هر یک از دانشجویان لحاظ شود.

 

برای دانلودفرم ثبت نام گروهی کلیک کنید (0.47MB)

 

  • جهت تسهیل در ایاب و ذهاب شرکت کنندگان محترم کنگره به اطلاع می رساند در صورت سفر گروهی اساتید و دانشجویان با اتوبوس های دانشگاه محل تحصیل، اقامت راننده و پارکینگ اتوبوس از طرف کمیته برگزاری کنگره تامین خواهد شد.
 

 ج- هزینه های اسکان و غذا

 هزینه های مربوط به اسکان و غذا متعاقبا اعلام خواهد شد.


طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان