مرحله‌ی نخست:

جهت شرکت در «بیست و یکمین کنگره بین المللی شیمی انجمن شیمی ایران» ابتدا وارد صفحه اصلی سایت شده و از طریق لینک «http://icc21.azaruniv.ac.ir/registration.php» اقدام به ثبت نام در سایت نمایید.

در فرم ثبت نام موارد خواسته شده را با کمال دقت و با توجه به توضیحات ارائه شده برای هر فیلد تکمیل نمایید.

  • توجه: دانشجویان جهت برخورداری «تخفیف هزینه ثبت نام» مربوطه بایستی علاوه بر اینکه «تصویر کارت دانشجویی» خود را بعد از ورود به پنل کاربری در بخش ثبت مدارک آپلود می نمایند، اصل آن را نیز هنگام پذیرش در کنگره به همراه داشته باشند.
  • از آنجایی که امکان ارسال مقاله منوط به واریز هزینه انجمن شیمی ایران می­ باشد. اعضای انجمن شیمی ایران جهت برخورداری از «تخفیف هزینه ثبت نام» بایستی علاوه بر اینکه «تصویر کارت عضویت» خود را همانند روش یاد شده در فرم ارسال می نمایند، اصل آن را نیز هنگام پذیرش در کنگره به همراه داشته باشند.

بدیهی است پذیرش این دسته از شرکت کنندگان منوط به تایید هر یک از موارد فوق توسط دبیرخانه کنگره خواهد بود و در صورت عدم تایید، بعنوان «شرکت کنندگان آزاد» پذیرش خواهند شد.

  • پس از تکمیل ثبت نام، ایمیلی مبنی بر تکمیل فرایند ثبت نام از سوی کنگره برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد که حاوی اطلاعات کاربری شرکت کننده است.

مرحله‌ی دوم:

 شرکت کنندگان پس از دریافت ایمیل تاییدیه ثبت نام در کنگره، بایستی هزینه انجمن شیمی ایران را منحصرا از طریق درگاه اینترنتی

 https://www.ics.ir/Services/detail/2040/

 واریز نمایند و تصویر فیش واریز شده یا (تصویر فیش پرداخت انلاین) را از طریق منو مدیریت هزینه ها بخش بار گذاری فایل های  پرداخت در وب­سایت  بیست و یکمین کنگره شیمی انجمن شیمی ایران بارگذاری نمایند.

جهت دریافت تایید به پرداخت از انجمن شیمی ایران با دبیرخانه انجمن به شماره 02188808066 و 02188908259 تماس حاصل فرمائید.

توجه: هزینه­ های مربوط به انجمن شیمی ایران و سایر اطلاعات مربوط به هزینه های کنگره  از طریق لینک «هزینه های کنگره » قابل مشاهده است.

مرحله‌ی سوم:

پس از تایید پرداخت حق ثبت نام در انجمن شیمی توسط دبیرخانه کنگره، شرکت کنندگان قادر خواهند بود مقاله یا مقالات خود را از بخش ثبت مقالات در پنل کاربری خود ارسال نمایند. همچنین فرآیند و چرخه‌ی گردش مقالات ارسالی نیز از این بخش قابل رویت است.

  • مقالات ارسالی باید منطبق بر قواعد و قوانین موجود در لینک «راهنمایی تنظیم و ارسال مقاله» آماده و ارسال گردند.

مرحله‌ی چهارم:

پس از اعلام نهایی نتایج داوری مقالات از طریق پنل کاربری، در صورت پذیرفته شدن مقالات، شخص شرکت کننده بایستی هزینه های شرکت در کنگره و در صورت تمایل هزینه اسکان را طبق اطلاعات صفحه «هزینه های کنگره» از طریق خرید سرویس و خدمات پنل کاربری خود به صورت  آنلاین و با قابلیت پرداخت توسط کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب پرداخت نموده و نسخه چاپی پرداخت خود را هنگام پذیرش به همراه خود داشته باشد تا در صورت نیاز به همکاران بخش پذیرش تحویل دهید.

 

  • در واریز وجه ثبت نامی نهایت دقت را داشته باشید و تا چهل و هشت ساعت منتظر تاییدیه پرداخت‌های خود از سوی دبیرخانه کنگره بمانید.

 


طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان